نحوه همکاری

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین نتیجه را از کارهای خودتان بگیرید. همچنین ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا با دیگران در ارتباط باشید و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید. ما امیدواریم که توانایی‌های خود را بهتر بشناسید و از این تجربه برای پیشرفت خودتان استفاده کنید. باز هم از حضور شما در گروه یوکدز سپاسگزاریم و امیدواریم که همیشه موفق و پیروز باشید.

نحوه همکاری

برای همه ما به عنوان یک طراح پیش اومده که جایی که کار می‌کنیم یا میریم یا دوستان وآشنایان ببینیم که کار یا پروژه در هر اندازه دقت و بزرگی یا الزامات لازم برای انجام وجود داره ولی به دلایلی که به عنوان مثال یا وقت انجامش نیست یا بودجه کارفرما کمه یا اینکه منتظر هستیم وقتمون خالی بشه که خودمون انجامش بدیم یا اینکه دور هستش از محل ما یا اینکه تجربه خاص اون پروژه رو نداریم و یا……………
اینجاست که خیلی پروژه‌ها رو زمین می‌مونه. اینجاست که دیگه سود اون هم از دست میره و تبدیل به ضایعات خواهد شد.
حالا باید چیکار کرد؟
چجوری نفر مناسب پیدا کنم؟
چجوری مدیریت کنم؟
چجوری به صاحب کار پیشنهاد بدم؟
اصلاً قرا رداد باید بنویسم یا نه؟
چی باید نوشته بشه داخل قرار داد؟
چجوری هزینه رو مشخص کنم؟
چجورری درصد پیشرفت کار و دریافت مبلغ مشخص کنم؟
چجوری کار رو تحویل بگیرم و تحویل بدم؟
چجوری از یک نفرباتجربه کمک بگیرم که زمان برای انجام خیلی کار‌ها تلف نشه.
و خیلی سؤال‌های دیگه که جلوی انجام کار رو می‌گیره.
حالا اگه پروژه خارجی هم که باشه همه مشکلات دو برابر خواهد شد برای اینکه باید پروژه رو‌یه صورت تخصصی برای صاحب کاره قابل درک کرده و قانع کنی اون شخص رو که فقط با صحبت تلفنی یا حظوری امکان پذیر هستش. ما در تمام این مسائل به شما کمک خواهیم کرد و اموزش خواهیم داد و از شما یاد خواهیم گرفت.به این موضوع دقت کنید که تو ضمینه طراحی هرچقدر هم که سریع باشی و قدرتمند  امکان انجام چه حجمی از طراحی رو می‌تونی تنهایی انجام بدی؟
شما باید بتونی پروژه خودت رو مدیریت کنی باید بتونی تا هر اندازه از کسایی که تخصصشون مثل خودتون هست  کمک بگیری و بتونی پروژه و درامدش رودرصد‌بندی کنی که قادر باشی با سرعت بیشتری پروژه رو  انجام بدی و درامد خودت رو تصاعدی افزایش بدی. ما همه این‌ها رو به شما در سایت آموزش خواهیم داد.

شما فقط در مرحله اول دوستان و هم تیمی‌های متخصص  خود را پیدا کنید داخل همین سایت یا هرجا که برای شما مقدوره..

دوم اینکه‌ یه‌ایمیل انلاین داشته باشین.

داخل صفحه نظرات خودتون یا دوستان دیگه در یوکَدز فعالیتت رو شرح بده.

این میتونه وظیفه شماباشه که صاحب کار رو قانع کنی که انجام این طرح یا پروژه که بلاتکلیف مونده رو باید برونسپاری شده و تحت نظر یک طراح دیکه( که اون شخص خود شما هستید یا می‌تواند مجموعه یوکَدز باشد) انجام بشه و به سود اوری برسه.

ما با هم می‌توانیم

دوستان طراح خود را به صفحه خودتان و ساخت صفحه برای خودشان دعوت کنید.تیم یوکَدز امکان علمی و تجربی این رو داره که پروژه فراهم کنه ولی باید شما تیم مناسب خودت رو شناسایی کنید و از استاندارد‌سازی مناسبی که سال‌ها تیم یوکَدز بوسیله اون در خارج از ایران فعالیت فریلنسری کرده  استفاده کنی که این استاندارد مفید هم به شما در سایت به صورت رایگان اموزش داده  خواهد شد .

در این سایت فضای نوشتاری رایگان هم در اختیار شما قرار داده شده و روی سئو سایت هم خوب کار شده و امتیاز ۶۵ رو داره که برای شروع مناسب هستش و در حال انجام امور تبلیغاتی به صورت مستقیم به افراد متخصص همکار در داخل و خارج میباشد.دوستان پروژه در بازار بسیار است و با توجه به تفاوت قیمتی دلار و ریال واقعاً به صرفه هستش.این صفحه صرفا با نیت معرفی طراحان فارسی زبان در تمام نقاط دنیا ساخته شده است  در مرحله اول باید متمرکز باشیم و  بتونیم تعدادمون افزایش پیدا بدیم تا مستقیم  بتونیم پروژه رو براتون بیاریم.به زیاد شدن طراحان یوکَدز کمک کنیم و انجمن خودمون رو داشته باشیم.

با تشکر یوکَدز

این صفحه بوسیله هوش مصنوعی ترجمه و ارائه شده است.