قالب سازی

یوکدز دارای تیمی از مهندسان آگاه و با تجربه است که به شما در بخش مهندسی پروژه شما کمک می کنند. با بیش از ۱۰ سال تجربه ترکیبی در مهندسی پلاستیک، طراحی و ساخت قالب‌های تزریق سفارشی، ما می‌توانیم در انتخاب مواد، طراحی قطعات و توصیه‌های ابزارآلات کمک کنیم – و توسعه طرح‌های قالب تزریق پلاستیک از این قاعده مستثنی نیست.

برای قطعات با کیفیت بالا با ضخامت و قوام دیواره یکنواخت، کسب و کارها همیشه می توانند برای طراحی اجزای قابل اعتماد به متخصصان یوکدز وابسته باشند. امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به پیشرفت شرکت شما کمک کنیم، تماس بگیرید

یکی از عناصر حیاتی که باید در طراحی قطعات برای قالب گیری تزریقی در نظر گرفته شود، فرآیند ساخت است. در فرآیند قالب گیری تزریقی از گلوله های رزین گرمانرم جامد استفاده می شود که ذوب شده و در قالب تزریق می شوند و سپس برای ایجاد یک شکل یا فرم جدید سرد می شوند.

عوامل متعددی در هر دو مرحله تزریق و خنک کننده وجود دارد که بر کیفیت و تکرارپذیری فرآیند تولید تأثیر می گذارد. پیروی از همه توصیه ها همیشه ممکن نیست، اما برخی از دستورالعمل های اساسی طراحی موفقیت محصول قالب گیری تزریقی شما را تضمین می کند.

صرف نظر از دانش و تجربه شما در طراحی قطعات برای قالب گیری تزریقی، برقراری ارتباط با یک قالب ساز با تجربه، فرآیند طراحی را ساده می کند. قالب‌گیرها هر کدام ترجیحات و تکنیک‌های منحصر به فرد خود را برای تولید قطعات دارند که می‌تواند به طور قابل توجهی بر مشخصات طراحی قطعه تأثیر بگذارد. در یوکدز، تیم طراحان متخصص قالب تزریق ما چندین انتخاب و پارامتر را در هنگام طراحی قالب و ارائه راه حل های منحصر به فرد برای مشکلات محصول شما در نظر می گیرند.

یوکدز با کار با فناوری‌های عصر اطلاعات و فرآیندهای ساخت قالب پیشرفته، قادر است به سرعت به نیازهای ابزارآلات شما پاسخ دهد و قالب‌های تزریقی دقیق و سفارشی را در کوتاه‌ترین زمان تولید کند. ما از نزدیک با شما کار می کنیم تا پروژه های شما را تجزیه و تحلیل کنیم و فرصت هایی را برای صرفه جویی در هزینه و زمان شناسایی کنیم