دسته بندی مشتریان ما

تولید کننده آماتور

تولیدکنده آماتور مجموعه ای است که دارای یک ایده و یا یک بازار فروش میباشد.و برای تولید خود احتیاج به یک نقشه تولیدی و اجرایی با کمترین ریسک تولیدی را دارد تا بتواند مراحل ابتدایی ساخت را با هزینه کمتری پشت سر گذاشته و با سرعت بیشتر و با قدرت وارد بازار رقابت شود.

تولید کننده حرفه ای

تولید کننده حرفه ای مجموعه ای است که دارای بازار کار میباشد و برای ارتقاء فعالیت خود احتیاج به این دارد تا با هزینه کمتری بتواند محصول جدیدی را به موازات ساخت محصولات قدیمی و حفظ بازار خود به بازار عرضه کند.

با توجه به این موضوع که درگیر کردن نیرو های متخصص یک مجموعه به فرایند ساخت یک محصول جدید تبعات منفی بسیاری مثل زمان بسیار زیاد به نتیجه رسیدن پروژه و عقب ماندگی در فرایند تولیدات قبلی را به همراه دارد این روش بسیار مقرون به صرفه میباشد

تولید کننده فوق حرفه ای

تولید کننده فوق حرفه ای در این دسته بندی شامل مجموعه های هستند که بازار  فروش خود ومحصولات خود را دارند و اهمیت کامل کردن مستند سازی محصولات خود را  لمس کرده  و در کنار این مستند سازی به دنبال بهینه سازی تولیدات خود هستند .

فرآیند کاری ما

  • تحلیل و پذیرش
  • مهندسی معکوس و طراحی
  • مستند سازی و بهینه سازی
  • اموزش فرایند ساخت

برای مجموعه یوکَدز از لحاظ اخلاقی این مورد در اولویت است که محصول باید شامل

۱-ساخت با هزینه کمتر

۲-فروش با قیمت برابر با رقبا

۳-کیفیت در بهترین حالت ممکن

در مرحله اول شما با دادن یک پیام در قسمت راه های ارتباطی ما و توضیح مختصری راجب به  محصول و پروژه خود مشاورین ما را وارد پروژه خواهید کرد و انها با تماس و ارتباط با شما باقی اطلاعات رو گرفته و پروژه وارد مرحله تحلیل بازار  شده و پس از بررسی پروژه در صورت امکان پذیر بودن سود اوری برای شما شروع کار به صورت مرحله به مرحله انجام میشود.زمان برای ما بسیار با اهمیت است.ما بیشتر بهینه سازی در تولید را با سرعت انجام کار به دست می اوریم

 

طراحی

اصول ما در طراحی بر این مبنا است که مدل طوری طراحی شود که تغیرات انجام دادن در ان به سرعت انجام شود. به صورت ساده تر به معنی این است که همینطور که میدانیم  تمام منفعت تولید به وسیله مدل های سه بعدی در این است که بتوان با کمترین زمانی ان را بوسیله مبتدی ترین اپرا تور تغییر داد و از اینکه در قسمتهای دیگر مشکلی به وجود نیاید مطمئن بود .

مدل سه بعدی باید بتواند در تمام نرم افزار ها ی مهندسی با کوچکترین خطایی مشاهده شود  و بتوان روی ان تغییرات انجام داد. مدلی که تمام اصول استاندارد را در تمامی مراحل  دو بعدی و سه بعدی رعایت کرده باشد میتواند در کار ها و نرم افزار های گرافیک و تبلیغاتی با کمترین زمانی استفاده شود. و همه ای اینها در مدل شما در تبلیغات دیده میشود و دیگر نیازی به دیدن محصول شما از نزدیک نیست و این در تمام بازارهای جهانی اهمیت خود را ثابت کرده است.

نمونه کارهای ما در سایت ما و مشتریان ما موجود است

 

 

مستند سازی

اعتقاد ما در مستند سازی به این است که در این عصر تولید که نیروهای تخصصی در تمام قسمت های  کاری و کارگری  بسیار نایاب  شده است شما باید مستندات را در تمام مراحل ساخت طوری  کامل کنید که بتواند تاثیرات منفی نبود نیرو را جبران کند .این مستندات کامل و تخصصی است که کار شما را رقابت ناپذیر میکند  و میتواند در تمام مراحل به کمک شما بیاید .مستندات میتواند از غیر حرفای ترین همکاران شما بهترین بازده را در حد یک همکار کاملا حرفه ای بگیرد. مستندات در مراحل بعد از ساخت میتواند به صورت دفاتر تعمیر و نگهداری با حفظ محرمانه گی و با بالاترین استاندارد به مشتریان شما ارائه شود و این چیزی جز سود برای شما ندارد.

مستندات میتواند احتیاج شما را به نیروی ماهر به صورت تمام وقت به شدت کاهش دهد و مدیریت مهندسی ساخت را بسیار ساده کرد.

 

ساخت و اموزش

ما ساخت و آموزش را با هم ترکیب کرده ایم و تمام تلاش خود را بر این اساس گذاشته ایم که محصول در درجه اول توسط امکانات شما و مجموعه شما تولید شود. و در صورت تشخیص مفید بودن استفاده از امکانات شما در اولویت ما میباشد و در درجه بعد منابع معرفی شده توسط شما و با نظارت مجموعه یوکَدز و در درجه اخر معرفی دوستان یوکدز برای انجام بخش مورد نظر . در تمام این مراحل تا هر وقت که مشتریان ما احساس نیاز کنند ما در کنارشان هستیم. ما  استاندارد مخصوص شمارا با توجه به محصول و بازار شما ارائه میدهیم

مشتریان ما چه می گویند